Не переусердствуйте!

Бывает, что усердие превозмогает и рассудок. Козьма Прутков.

setyanin
Настроение: А патріоти хто?

Чому Приватбанк здає свої позиції Альфа-банку?

Як на мене то внутрі усе просто кипить, дивлячись на те як Приватбанк видирає з проводами свої відділення і залишає після себе лише термінали Альфа-банку. І де це відбувається? У Львові на вул. Стрийській, 85-А. Хоча чому я пишу видирає і залишає, ніби це відбувається сьогодні? Це вже сталося! І не зараз, а місяці з півтора тому. Зокрема, Приватбанк ліквідував своє відділення на дургому поверсі магазину Вопак, а на першому поверсі - касу, до того ж забрали обидва термінали. Натомість хтось подбав щоб там з`явився термінал Альфа-банку. Може для приватбанківських працівників це норма?

Колись я вважав що у Приватбанку працюють патріоти України, зараз у мене немає впевненості в цьому. Ні для кого не секрет, що єдиним мажоритарним акціонером Альфа-банку є міжнародна фінансово-промислова група ABH Ukraine Ltd, зареєстрована на Кіпрі. Ця група також володіє банками в Росії і входить в ABH Holdings S. A. Останній входить в консорціум "Альфа-групп" засновниками якого виступають Михайло Фридман, Герман Хан і Олексій Кузьмичьов, вони володіють 100% капіталу ABH Holdings S. A. Яке відношення ці підприємливі громадяни мають до України?

1. Герман Борисович Хан - російський підприємець. Крупний "махінатор-акціонер" Альфа-групп і консорціуму AAR.
2. Олексі́й Ві́кторович Кузьмичьов - російський підприємець, один з акціонерів-засновників інвестиційного консорціуму Альфа-групп.
3. Михаи́ло Мара́тович Фрі́дман - один із крупних російських підприємців.
Це банда, яка висмоктує з України залишки капіталу і, найімовірніше, платить "чисто" символічні податки в казну держави, грабуючи українських громадян своїми кредитами і колекторськими "послугами".

Отак просто в моїх очах Приватбанк перетворюється з патріота на зрадника.

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Рекомендував цей запис

Путинхуйло

• (0/0)

Пошук Google

Метки

Интересы
банковские дела, веселі жарти, компьютерное железо, наука, софт, философские изречения і ще багато чого...

Календарь
Апрель
ПнВтСрЧтПтСбВск

1
2
3
4
5
6
7
8
9