Не переусердствуйте!

Бывает, что усердие превозмогает и рассудок. Козьма Прутков.

setyanin

Завітайте на книжковий форум до Львова отримайте свою "ложку дьогтя"

До Львова на ХХ Форум видавців його учасники привезли 100 тисяч книжок, із них майже 10 тисяч це нові видання. Але за зовнішньою помпою українських поціновувачів книги неодмінно чекає несподіваний сюрприз приготований організаторами Форуму видавців.

І так Ви у Львові, завітали у наше прекрасне місто і о 9.45 прибули до Палацу Мистецтв (вул. Коперніка, 17). Сьогодні 14 вересня 2013 року, а до відкриття усіх входів для відвідувачів залишається якихось 15 хвилин, бо саме о 10.00 щодня починає свою роботу Форум. Отже у нас є 15 хвилин на огляд тутешніх вивісок і Ми повільно вивчаємо регламент роботи Форуму (фото регламенту додається). Якщо уважно придивитись, то можна знайти в регламенті такий текст

Збільшити   

Далі й починається саме цікаве! Навіть якщо Ви себе вважаєте "відвідувачем" то не факт, що Вам вдасться зайти безкоштовно на книжковий ярмарок з 10.00 до 10.30. Це підтверджує наведена нижче історія.

Схема розташування постів біля Палацу Мистецтв накладена, як Ви бачите, на карту надану сервісом Google Maps. Знайдіть там пост №1. Так о 9.50 підходжу на пост №1 і уточнюю чи впустять мене безкоштовно. Охоронець поста№1 підтверджує, так впустять з 10.00, але люб’язно загороджує вхід, щоб не дай Боже я потрапив туди на 10 хвилин раніше. Розвертаюсь і чекаю 10 хвилин.

Збільшити

Дочекавшись поки сплив час йду знову до того ж самого охоронця і намагаюсь увійти до Палацу Мистецтв через головний вхід. Той же самий охоронець посту№1, який казав, що впустить безкоштовно, загороджує собою вхід і каже "безкоштовний вхід не тут, а там де Центральні ворота". Ну ладно думаю пройду лишніх 25 метрів до воріт (пост№2).

Незважаючи на те, що на годиннику вже 10.05 на посту №2 повторюється та сама картина. Охоронець поста №2  зупиняє мене і питає "Де Ваш квиток?". Я відповідаю йому "…у Вас вхід безкоштовний з 10.00 до 10.30 так у регламенті роботи Форуму написано". Охоронець в свою чергу твердить "ТУТ НЕМАЄ БЕЗКОШТОВНОГО ВХОДУ!" йдіть купуйте квиток, бо бачте всі його купують, а я Вас не пропущу. Показав охоронцю фото на своєму телефоні де написано "ВХІД БЕЗКОШТОВНИЙ для всіх відвідувачів ЩОДНЯ з 10.00 до 10.30", але навіть це не вплинуло на охоронця. Витративши на пояснення 5 хвилин просто рішуче оминаю охоронця і йду до Палацу Мистецтв. Звичайно за мною ніхто не женеться і за руки не хапає, бо усі охоронці на постах озброєні засобами зв’язку, а для чого вони зрозумієте далі.

Тепер я на посту №3 і у мене знову питають квиток. Думаю можливо скоро у мене почнеться нервовий зрив і я скажу цим охоронцям все, що я про них думаю. Відповідаю "ну який може бути квиток, якщо з 10.00 до 10.30 вхід безкоштовний?". Ні! Це Вам не на цей вхід відповідає охоронець поста№3 (ближній вхід) і показує в сторону дальнього входу (пост №4) йдіть он туди. Повертаюсь і йду, а позаду чую як по радіостанції один охоронець іншому передає "Тепер він йде до Вас". Тобто картина стає зрозумілою - озброєні засобами зв’язку охоронці передають Вас як естафету і кожен наступний вхід для Вас стає закритим. Звичайно на посту №4 усе повторилось, бо я знову " … прийшов не на той вхід". Далі мені набридло блукати в пошуках безкоштовного входу. Я просто перевірив відповідність наведеної організаторами Форуму інформації і впевнився "Організатори Форуму БРЕШУТЬ про безкоштовний вхід!".

А який же фінал цієї історії? Щоб потрапити таки на Форум я дістав свій чесно придбаний ще 13.09.2013, тобто вчора, квиток і через браму поста№4 увійшов нарешті о 10.20 до Палацу Мистецтв. Як бачите через 10 хвилин, тобто о 10.30 мені б на будь якому посту вже сказали б "Шановний Ваш час безкоштовного входу вже вичерпаний – подивіться на годиннику 10.30". І тоді вони вже були праві, а не я.

Вартість квитка становить 10 гривень й порівняно з минулим роком зросла в 5 разів. Чому зросла вартість зрозуміло - треба ж утримувати таку "елітну гвардію охоронців", яким байдуже встановлені Правила Форуму. А потім Ми ще дивуємся, а чому це простий хлопець з української глибинки Мазурок розстріляв охоронців торгового центру "Караван". Бо поводились вони мабуть так само як і охоронці Палацу Мистецтв на книжковому Форумі у Львові. Тобто я не здивуюсь якщо наступного року на книжковому Форумі загинуть охоронці.

Такі події не роблять честі ані президенту Форуму видавців Олександрі Коваль, ані міському голові Андрію Садовому. Звичайно якщо б я був журналістом жовтої преси я б кричав, що це злочинна влада на чолі з гарантом нічого нам не гарантує. Але звичайно ж що ні влада, ні гарант не можуть нести відповідальність за такі ганебні випадки. Так можна буде стверджувати лише в майбутньому, якщо ситуація не поміняється на краще. А те, що вона поміняється я впевнений, бо наступного року при відвідуванні Палацу Мистецтв вже попрошу місцевий 12 канал зафільмувати як саме організований "БЕЗКОШТОВНИЙ ВХІД" на книжковий форум.

Я Форум відвідав двічі, перший раз – 13.09.2013, а другий – сьогодні 14.09.2013 року. Як бачите друге відвідування і стало основою для цього посту. А ось і мій білет.

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Показать смайлы

Комментариев: 12

Напевно гроші - ті, що збирали з 10.00 до10.30 вже вкрадені. Бо офіційно, які ж можуть бути гроші в цей період якщо вхід БЕЗКОШТОВНИЙ. Хтось добряче нажився! Так і є жуліки.

Пошук Google

Метки

Интересы
банковские дела, веселі жарти, компьютерное железо, наука, софт, философские изречения і ще багато чого...

Календарь
Апрель
ПнВтСрЧтПтСбВск

1
2
3
4
5
6
7
8
9